SKLEP WIELOBRANŻOWY Wojciech JakubowiczNasza hurtownia budowlana mieści się w okolicach Żnina ,a dokładnie w Gąsawie. Oferujemy wysokiej jakości materiały budowlane i wszystko co jest potrzebne przy budowie lub remoncie. Prowadzisz prace budowlane bądź wykończeniowe na terenie Żnina? Możliwe ,że szukasz hurtowni materiałów budowlanych w której znajdziesz wszystkie potrzebne materiały budowlane. Koniecznie sprawdź ofertę, którą przygotowała dla Ciebie nasza hurtownia budowlana. Posiadamy bardzo szeroki wybór różnorodnych materiałów budowlanych i wykończeniowych.


Dlaczego nasza hurtownia budowlana?
Jesteśmy hurtownią meteriałów budowlanych z tradycjami i doświadczeniem jakie nabraliśmy w branży budowlanej od wielu lat. Twożymy firmę z pasją. Sprzedawane materiały budowlane pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, których cenią sobię nasi klienci. To gwarancja najlepszej jakości oraz trwałości wykonywanych przy ich użyciu prac budowlanych.

Istotą sprawnego przebiegu inwestycji budowlanych związanych z budową nowych obiektów, jest możliwość szerokiego wyboru oraz szybkiego dostęp do materiałów budowlanych, w tym także do chemii budowlanej, która jest ważnym obszarem w budownictwie. 
Koniecznie sprawdź ofertę, którą przygotowała dla Ciebie nasza hurtownia budowlana. Posiadamy bardzo szeroki wybór różnorodnych materiałów budowlanych i wykończeniowych.


Zdajemy sobię sprawę ,że ludzie cenią sobię wygodę dlatego prosperujac tak szeroką gammą produktów w naszym sklepie jesteśmy w stanie zapewnić komfort naszym klientom. Staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów, dlatego w każdym przypadku oferujemy indywidualne doradztwo. Zaopatrujemy zarówno punkty handlowe, jak i mniejsze bądź większe inwestycje budowlane. Naszymi klientami są firmy remontowo-budowlane, sklepy budowlane, zakłady przemysłowe, a także prywatni inwestorzy z Żnina i okolic.adres

ul. Trzemeszeńska 2a
88-410 Gąsawa
kujawsko-pomorskie

phone

Zadzwoń do nas!